[336L] Ameryka,Wysokie

Tutaj możecie prezentować swoje piękne akwarium

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

Awatar użytkownika
Neurochirurg
Ekspert akwarysta
Posty: 2796
Rejestracja: 29 wrz 2015 10:02
Lokalizacja: opolskie

Post autor: Neurochirurg »

@Dhuz pomijajac kwestie, które poruszyłeś i Twoje przewidywania w tym aspekcie (stawiam, że tak właśnie było) paletkowi ortodoksi brzydza się takim połaczeniem :) Mam jednego w swoim otoczeniu biegajacego z mikroskopem, dla którego własne dzieci sa w hierarchi niżej niż palety. Kiedyś brał ode mnie pistię (palety lubia korzonki) ale wcześniej pod mikroskopem zbadał co na nich jest (jeszcze miałem skalary) to prawie zwymiotował. Teraz gdy ich nie mam wpada po porcję pistii, ale i tak wrzuca ja po dokładnej dezynfekcji.
Obrazek<----klik
[360] Los Angelfish
[30] Samotne drzewko
Awatar użytkownika
soomichael
Pomocnik
Posty: 800
Rejestracja: 31 paź 2015 18:06
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: soomichael »

Dobrze wiem ,że skalary są nosicielami wicieniowców i wszystkie ryby zostały wcześniej przeczyszczone różnymi specyfikami. Robie to w ramach eksperymentu ponieważ za jakiś czas planuje akwarium tylko z dyskami. Palety kupiłem tanio i zdając sobie sprawe ,że to "szczurki" była to inwestycja w wiedze. Narazie wszystko jest coraz lepiej. Paletki miały lekko białe odchody ale po kuracji wyglada to lepiej. Dwie sztuki są wyraźnie większe. A co do Palet i skalaór to dyskomanoacy lubią to połączenie jeśli ryby są odpowiednio przygotowane i Altumy + Paletki to już połączenie dla prawdziwnych "wyjadaczy".
336L Ameryka
-Skalary Manacapuru
-Fantomy Czarne

64L Azja/ogólne
-Bojownik
-neony

43L Krewetkarium
-red cherry
ODPOWIEDZ