[55l] obsada!!! i Roslinki!!! <=----

Tutaj zadajemy pytania dotyczące obsad naszych zbiorników

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

Awatar użytkownika
Luqc
Posty: 11
Rejestracja: 16 sty 2006 21:14
Lokalizacja: skad inad

[55l] obsada!!! i Roslinki!!! <=----

Post autor: Luqc »

Hej! Mam w akwarium juz pare dni tzn dopiero je zakladam ale woda jest grzalka tyz no i Gupiki ale mi to one srednio leza. Wiec potrzebuje Roslinek i jakis kolorowych ruchliwych Rybek. A i bym zapomnial chce zeby moje akwa bylo zielone wiec dajcie mi znac z roslinami ktroe sie niezle prezentuja. Z gory dzieki aha i nie jestem zupelnie zielony w akwarystyce kiedys juz cos chodowalem ale to bylo dawno.
<'((((><
Awatar użytkownika
Owl
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 2710
Rejestracja: 27 sty 2005 12:54
Lokalizacja: Szkocja

Post autor: Owl »

ehhh http://akwaforum.pl/viewtopic.php?t=638 i pomysl co źle zriobiłes i zacznij od poczatku i moja rada zmien podejscie do akwarystyki.
Pozdrawiam
Przemek
Awatar użytkownika
Luqc
Posty: 11
Rejestracja: 16 sty 2006 21:14
Lokalizacja: skad inad

Post autor: Luqc »

ekstra dzieki nie doczytalem:) ale co zle z moim podejsciem tego nie zrozumialem jest tu miliny podobnych postow ale ja dostalem info o poedjsciu wiec to dosc dziwne. nie uwazasz?? A skoro cos z nim zle to wytknij mi bledy poniewaz nie bardzo wiem o co chodzi moze moje mentalne podejscie do akwarystki jest jakies ZŁE? wiec Prosze o pomoc
rowniez Pozdrawiam
<'((((><
Awatar użytkownika
Owl
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 2710
Rejestracja: 27 sty 2005 12:54
Lokalizacja: Szkocja

Post autor: Owl »

wiesz bo napisałes ze masz gupiki a one Ci srednio leza,pominawszy fakt ze wpusciłes je do niedorzałego akwa to po co kupiłes rybki które ci srednio leza :?: Wiesz chodzi mi o to ze rybki to nie zabawki.mam nadziej ze Cie nie uraziłem.
Pozdrawiam
Przemek
Awatar użytkownika
Luqc
Posty: 11
Rejestracja: 16 sty 2006 21:14
Lokalizacja: skad inad

Post autor: Luqc »

Wiec ja Rybki dostalem od kolegi z pok obok. Rybki sa zdrowe Woda jest z wiekszego akwarium ktore ma juz sporo czasu pomijajac fakt ze to 200l z ktorego je wylowilem. Moj kolega choduje Pielegnice i oddal mi te Gupiki poniewaz nie pasowaly do jego akwarium a ja chce poprostu wiedziec jakie sa fajne kolorowe Rybki i Malo wymagajace rosliny no i moge dodac takie ktore sie nie stresuja bo to akademickie akwa:) a podejscie mam chyba dobre a rybki szanuje.
<'((((><
Awatar użytkownika
Owl
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 2710
Rejestracja: 27 sty 2005 12:54
Lokalizacja: Szkocja

Post autor: Owl »

No to najlepiej zrobisz jak załozysz tam neonkarmium,jakies 12 neonków, 4 kiryski.Moze parka proporczykowców z kap lopez :?: albo muszlowce ale wtedy roslin niet.a roslnki poolecam kabombe,cryptokoryny,zabienice,na korzen moze mech jawajski.
Pozdrawiam
Przemek
Awatar użytkownika
Nexus
Posty: 122
Rejestracja: 18 gru 2005 20:42
Lokalizacja: sprzed masztu

Post autor: Nexus »

Luqc pisze: Moj kolega choduje Pielegnice i oddal mi te Gupiki poniewaz nie pasowaly do jego akwarium
A moim Pielęgnicom gupiki pasowały ... ,i to aż za bardzo.
Aż je brzuszki rozbolały ;)
ODPOWIEDZ