[375] Obsada

Tutaj zadajemy pytania dotyczące obsad naszych zbiorników

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

Lukasz120
Posty: 25
Rejestracja: 27 sty 2015 21:05

[375] Obsada

Post autor: Lukasz120 »

6 x glonojadów
1 x brzanka rekin
1 x brzanka różowa
neonki było 5 ale jest jeden nie wiem chyba ze się schowały ale one razem chyba pływają


dodaję filmik i zdjęcia to pomożecie mi określić jakie to naprawdę mam tą obsadę :) przepraszam za jakoś zdjęć filmik jest lepszy .

Prezentowanie akwarium należy prowadzić w dziale GALERIA. Zdjęcia i filmik zostały usunięte. MOD BARA
Ostatnio zmieniony 30 sty 2015 11:30 przez Lukasz120, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BARA
Moderator
Moderator
Posty: 15745
Rejestracja: 31 maja 2006 15:36
Lokalizacja: Białystok

Post autor: BARA »

Chcesz pisać o obsadzie czy chcesz zaprezentować akwarium? Zdjęcia usunęłam. Do prezentacji zbiornika służy dział GALERIA.

Tutaj piszemy o obsadzie. Jeżeli chcesz nas zapytać o ryby na zdjęciach, to zadaj nam konkretne pytania.

Proszę popraw tytuł tematy na zgodny z Regulaminem działu OBSADY i opisz zbiornik, albo podaj przynajmniej litraż.

Jaki masz gatunek glonojada? Proszę podaj nam informację o posiadanych rybach, jakie masz i w jakich ilościach? A jeżeli nie znasz gatunku to chociaż opisz ryby i podaj na jakim zdjęciu są.
Kupowałeś ryby nie pytając o gatunek i nie szukając informacji na temat ich wymagań?
Pozdrawiam. Barbara

akwaria 128l, 45l i inne, obsada różna, dużo roślin i krewetki. Nie stosuję chemii.

Akwarystyka to odpowiedzialność za żywe i czujące stworzenia, które nie krzyczą.

W najbliższych dniach będę mocno mniej dostępna na forum.
Lukasz120
Posty: 25
Rejestracja: 27 sty 2015 21:05

Post autor: Lukasz120 »

No dodając zdjęcia i filmik nie dodawałem tego z myślą o tym żeby pokazać swoje akwarium tylko w celu zdobycia informacji jakie gatunki ryb mam jeśli bym wiedział jakie mam to bym nie wstawiał tego posta . :( Najlepiej będzie jak przeszukam internet znajdę wszystkie i wypisze w tedy poproszę was o pomoc w dobraniu rybek które będą mogły żyć z tymi .
Awatar użytkownika
BARA
Moderator
Moderator
Posty: 15745
Rejestracja: 31 maja 2006 15:36
Lokalizacja: Białystok

Post autor: BARA »

Kupowałeś ryby nie wiedząc, co to za gatunek i jakie ma wymagania?

Ok, wstaw wzdjęcia ryb (nie zbiornika), może coś pomożemy.

Proszę popraw tytuł tematu na zgodny z Regulaminem Działu OBSADY.
Pozdrawiam. Barbara

akwaria 128l, 45l i inne, obsada różna, dużo roślin i krewetki. Nie stosuję chemii.

Akwarystyka to odpowiedzialność za żywe i czujące stworzenia, które nie krzyczą.

W najbliższych dniach będę mocno mniej dostępna na forum.
Lukasz120
Posty: 25
Rejestracja: 27 sty 2015 21:05

Post autor: Lukasz120 »

Rybki wybierałem po wyglądzie a pani w zoologicznym doradzała czy mogą być razem czy tez nie trudne nazwy nie które maja do zapamiętania poszukam po zdjęciach i dotąd nazwy które mam :)
ODPOWIEDZ