Glonojad.

Co jedzą nasi podopieczni w akwarium

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
cytryna2
Posty: 136
Rejestracja: 21 paź 2014 21:26

Glonojad.

Post autor: cytryna2 »

Mam jednego dużego glonojada i dwa kiryski do tej pory karmiłam je pokarmem dla nich przeznaczonym w tabletkach.Zastanawia mnie fakt ,że dno w baniaku bardzo szybko się brudzi więc podejrzewam że chyba za dużo tego pokarmu dostają ale być może się mylę.Wrzucam im jedną pastylkę raz na dwa trzy dni mniej więcej czy to dobra ilość?
Awatar użytkownika
Kross
Akwarysta
Posty: 729
Rejestracja: 27 lip 2016 18:09
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Kross »

Jeśli chodzi o pastylki,to daje się tyle,aby rybki zjadły w ciągu godziny,bo inaczej resztę trzeba wyrzucić. Jeśli pastylka to za dużo na te 3 rybki,a może tak być,to przekrój ja na połowę.

Wrzucam im jedną pastylkę raz na dwa trzy dni
To jest głodówka normalnie.
Człowiek uczy się całe życie.

Pozdrawiam,Daniel
Awatar użytkownika
mark_farina
Akwarysta
Posty: 2008
Rejestracja: 08 wrz 2016 12:36
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: mark_farina »

Ja rzucam jedna tabletke dziennie przed wschodem slonca. Karmie Kiryski, Zbrojniki tabsami z Tetry. 7sztuk Kiryskow i 3 Zbrojniki. Pokarm znika w 5 do 10min. Tabletki z algow ktore sa wieksze lamie na pol i rzucam glownie po zachodzie slonca zeby Zbrojniki mialy uzywanie.

Karmienie Zbrojnikow rozleniwia te ryby i przyzwyczaja do karmienia, ale wystarczy zrobic im post na tydzien zeby zainteresowaly sie szybami i roslinami :)
DelPiotrek
Posty: 239
Rejestracja: 04 paź 2016 9:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DelPiotrek »

U mnie glonki gardzą tabletkami. Za to uwielbiają ogórka. Plasterek koło 1 cm zjadają do zera. Polecam.
cytryna2
Posty: 136
Rejestracja: 21 paź 2014 21:26

Post autor: cytryna2 »

Dziękuję pięknie wszystkim za rady zastosuję się :D
Jak się uczyć? tylko od najlepszych ;)
ODPOWIEDZ