Akwarium zastępcze

Dział dla majsterkowiczów

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pttica
Posty: 118
Rejestracja: 28 lut 2017 20:15
Lokalizacja: Sosnowiec

Akwarium zastępcze

Post autor: Pttica »

Witam mam pytanie za pare dni dostane od znajomego jego akwarium z calym inwentarzem mam pytanie nie chce rybek wrzucać odrazu do akwarium czy ryby przez jakies 2 tygodnie mogą pływać np w pojemniku plastikowym z ikea taki prostokątny przeźroczysty wsadzę do niego pompe i grzałke
Pttica
Awatar użytkownika
BARA
Moderator
Moderator
Posty: 15742
Rejestracja: 31 maja 2006 15:36
Lokalizacja: Białystok

Post autor: BARA »

Proszę stosuj się do zasad gramatyki języka polskiego pisząc swoje posty.

Nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Po co chcesz gdzieś przeławiać ryby mając dla nich akwarium?
Pozdrawiam. Barbara

akwaria 128l, 45l i inne, obsada różna, dużo roślin i krewetki. Nie stosuję chemii.

Akwarystyka to odpowiedzialność za żywe i czujące stworzenia, które nie krzyczą.

W najbliższych dniach będę mocno mniej dostępna na forum.
Awatar użytkownika
Pttica
Posty: 118
Rejestracja: 28 lut 2017 20:15
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Pttica »

Chciałe zrobić coś takiego w sobotę będę robił podmianę w akwarium które mam od 2 miesięcy kolo środy w domu pojawi mi się akwarium + ryby lecz bez wody więc planuje zrobić wcześniej podmianę przelać ze starego akwarium około 20 litrów do plastikowego dolać oczywiście trochę odstanej wody i tam wrzucić nowe ryby a w tym samym czasie zalać nowe akwarium wodą odstaną i poczekać około około 2 tygodnie przed wsadzeniem ryb z plastikowego zastępczego. (nie chcę wrzucać ryb do starego baniaka bo będzie zaciasno)
Pttica
Awatar użytkownika
BARA
Moderator
Moderator
Posty: 15742
Rejestracja: 31 maja 2006 15:36
Lokalizacja: Białystok

Post autor: BARA »

Regulamin Akwaforum, pkt 12

12. Staraj się pisać zgodnie z polską gramatyką. Pisz tak, aby każdy twój tekst był zrozumiały dla wszystkich. Nie będziemy upominać za wszystkie błędy ortograficzne ani nikogo pilnować, ale wszystko ma swoje granice. Będziemy dbać o poziom forum oraz o jego wszystkich użytkowników. Nagminne łamanie tego punktu wiąże się z ostrzeżeniami, a nieczytelne posty będą usuwane.
Pozdrawiam. Barbara

akwaria 128l, 45l i inne, obsada różna, dużo roślin i krewetki. Nie stosuję chemii.

Akwarystyka to odpowiedzialność za żywe i czujące stworzenia, które nie krzyczą.

W najbliższych dniach będę mocno mniej dostępna na forum.
ODPOWIEDZ