Czym najlepiej odgrodzić żwirek od piasku

Dział dla majsterkowiczów

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pttica
Posty: 118
Rejestracja: 28 lut 2017 20:15
Lokalizacja: Sosnowiec

Czym najlepiej odgrodzić żwirek od piasku

Post autor: Pttica »

Witam

Może ktoś ma jakiś pomysł czym oddzielić piasek od żwirku żeby się nie mieszały.
Pttica
Awatar użytkownika
BARA
Moderator
Moderator
Posty: 15742
Rejestracja: 31 maja 2006 15:36
Lokalizacja: Białystok

Post autor: BARA »

Ale dlaczego mają się nie mieszać? Własnie powinny się mieszać, żeby piasek wypełnił szczeliny pomiędzy kamyczkami żwirku.
Jaki masz cel rozgradzania frakcji podłoża?
Pozdrawiam. Barbara

akwaria 128l, 45l i inne, obsada różna, dużo roślin i krewetki. Nie stosuję chemii.

Akwarystyka to odpowiedzialność za żywe i czujące stworzenia, które nie krzyczą.

W najbliższych dniach będę mocno mniej dostępna na forum.
Awatar użytkownika
Pttica
Posty: 118
Rejestracja: 28 lut 2017 20:15
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Pttica »

Chodzi mi o to że przez środek akwarium usypać coś jakby plaża ale umieszczona niżej od żwiru z piaskiem i strefy gdzie będą posadzone rośliny żeby podczas odmulania nie wymieszać wszystkiego
Pttica
Gerard212
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2017 13:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Gerard212 »

Pttica pisze:Chodzi mi o to że przez środek akwarium usypać coś jakby plaża ale umieszczona niżej od żwiru z piaskiem i strefy gdzie będą posadzone rośliny żeby podczas odmulania nie wymieszać wszystkiego
Ciemną pleksją do której przyklejasz kamienie. Pleksja by się nie ruszała łączymy w odwrcone "T" dzięki silikonowi akwarystycznemu(również go używasz przy kamieniach). Dolną część pleksji obsypujesz z jednej strony pisakiem z drugiej żwirem
Powodzenia
Student Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Pozdrawiam Gerard :)
Awatar użytkownika
forestkorsze
Posty: 34
Rejestracja: 08 lut 2015 20:21
Lokalizacja: Świnoujście

Post autor: forestkorsze »

Ja odgrodziłem kamieniem łupanym.

Obrazek
SKS
Strzelanie trzeba lubić , ale trafiać , to trzeba się nauczyć ... Karabin trafia sam :! ... często nie tam , gdzie celujemy :lol: ;)
ODPOWIEDZ