[54L] Otoskowo towarzyskie

Tutaj możecie prezentować swoje piękne akwarium

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

pimowo
Posty: 575
Rejestracja: 04 sie 2018 19:42
Lokalizacja: Wołów k.Wrocławia

Post autor: pimowo »

AleksanderK, ja nie mówię, że teraz jest źle. Jak ja osiągnę chociaż w połowie co Trex to będę w siódmym niebie ;)
AleksanderK
Posty: 429
Rejestracja: 02 mar 2018 2:16

Post autor: AleksanderK »

Nie odbieraj mojego posta osobiście, stwierdziłem tylko że według mnie teraz zbiornik wygląda lepiej niż wcześniej :wink:

Uważam dokładnie tak jak Ty tylko że na odwrót :D
Nir
Posty: 114
Rejestracja: 05 lip 2018 18:10
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Nir »

Cukierkowość jest urzekająca i na tym w sumie jej czar polega, że jest bajką, a nie odbiciem realności. Teraz w zbiorniku jest trochę "bliżej natury" i dla mnie to też fajna opcja - wszechobecna, relaksująca, spokojna zieleń, ale za to mnogość kształtów, faktur i rozmiarów :) Ja bym pewnie już całkiem zrezygnowała z tej czerwieni i w prawym tylnym rogu wrzuciła jakiś ciekawy okaz o większych liściach (za mało się znam żeby wyobrażać sobie konkretne gatunki).

Niemniej jednak będę oczekiwać tej baśniowej sagi w dużym zbiorniku, bo oba kierunki wychodzą Ci wyśmienicie.
Awatar użytkownika
Trex
Posty: 768
Rejestracja: 10 lis 2017 21:45
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Trex »

Dzisiaj po powrocie z pracy zaskoczył mnie miły widok :shock: , a mianowicie moja Krynia Rzemieniolistna zaczęła wypuszczać prawdopodobnie kwiata :D :D z tego co widziałem to są bardzo ładne kwiaty. Mam nadzieję że uda mi się go utrzymać aż do zakwitnięcia. :D :D


Obrazek
Awatar użytkownika
grzesi3k
Moderator
Moderator
Posty: 1640
Rejestracja: 11 sty 2018 0:17
Lokalizacja: Cork

Post autor: grzesi3k »

Gratulacje!
Awatar użytkownika
Trex
Posty: 768
Rejestracja: 10 lis 2017 21:45
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Trex »

Zbiornik został zlikwidowany, a w jego miejsce powstał troszkę większy. Dalsze perypetie " otoskowa " można śledzić w nowym temacie. viewtopic.php?t=24658

Ten temat, proszę moderatorów o zamknięcie.
ODPOWIEDZ