pytanie narybek

Rozmnażanie ryb w akwarium, czyli jak dochować się potomstwa

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

Zablokowany
mironow
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2004 22:18

pytanie narybek

Post autor: mironow »

witam
mam w swym akwarium pare pielegnic miodowych ktore zlozyly wlasnie ikre w ilosci ok 350-400 sztuk. w akwarium tym plywa jeszcze 10 neonek. czy po wykluciu sie pielegnic i ich samodzielnym plywaniu moga yc onne zjadane pzrez neonki? czy neonki powinienem wczesniej wylawiac czy nie ma problemu. prosze o pomoc . dzieki
KS
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 133
Rejestracja: 15 sie 2004 12:50
Lokalizacja: POZNAŃ

Post autor: KS »

yyyyyyyyy miodowe w czasie tarła niezatłukły neonków????????? aż dziwne. Jakie masz akwarium?? Ogolnie z duzymi pielegnicami nie powinno sie trzymac malych kąsaczowatych gdyz moga zostac potraktowane jako obiad.
Malawi nie-mbuna
Cyrtocara Moori, Nimbochromis Venustus

Pare lat w tył pare lat do przodu
patrz los przez pryzmat rozbitych samochodów...
Przeżyłem w samochodach to czego nie dało się przeżyć.
[/color][/size]
mironow
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2004 22:18

pielegnice narybek

Post autor: mironow »

hej.
wiesz akwarium zakladam od nowa - ma 250 l - i mam w nim wlasnie te neonki i jakiegos glonojada duzego i kiryska. te pielegnice miodowe to moj nowy nabytek - mam je ok. lub nieco ponad miesiac i nie sa duze - ok 6-8 cm ale kupilem je jako dobrana pare ktora juz wczesniej skladala ikre. one nie sa agresywne tylko dopiero gonia inne jak zlbiza sie do ikry wiec neonki zyje:)) przynajmniej jeszcze:)). wiesz...to moj 1 bylby wyleg pielegnic dlatego niewiem co zrobic....czy je usuwac a moze larwy w pozniejszym czasie pzreniesc do innego akwa? co o tym myslisz.....no i czym proponujesz malenstwa karmic....
robert88
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2006 22:43

Post autor: robert88 »

moim zdaniem MUSISZ ZABRAC NEONY ZX AKWARIUM I TO JAK NAJSZYBCIEJ PIELEGNICE JE ZABIJA I TO NIE TYLKO W CZASIE TARLA NEON NIE JEST TOWARZYSZEM PIELEGNIC!! POCZYTAJ W NECIE NAPEWNO SIE CZEGOS DOWIESZ!!
Awatar użytkownika
Mireks
Ekspert akwarysta
Posty: 2580
Rejestracja: 06 wrz 2005 12:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Mireks »

robert88 a moim zdaniem spójrz na datę postu.....i to wszystko wyjasni...kiedy to było i czy ktokowliek o tym pamieta i ma jeszcze ten problem.

Pozdrowienia
Mireks
200l - profil
____________________________________________
Bunny
Posty: 32
Rejestracja: 30 cze 2006 18:01

Post autor: Bunny »

brawo!!! robert 88 mogleś sie zarejestrowac 2 lata temu to byś byl na bieżąco :D
Zablokowany