zakladanie akwarium

Wszystko co dotyczy akwarystyki słodkowodnej

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
lukasdrugi
Posty: 66
Rejestracja: 08 paź 2006 10:41

zakladanie akwarium

Post autor: lukasdrugi »

czesc, ostatnimi czasy doskwiera mi samotnosc :) i zastanawaim sie nad zalozeniem akwarium gdyz wydaje mi sie byc to ciekawe hobby ale mam maly problem bo co jakis czas bede na weekend wyjezdzal i nie bede mial komu powiezyc opieki nad rybkami, oje pytaie brzmi czy bardzo by ucierpialy jak bym dal im jesc w piatek troche wieej w sobote by nic nie dostaly i w niedziele na wieczor bym je dokarmij. no i pozostaje jeszcze problem 2-3 wyjazdow w roku na tydzien - mozna w tedy wziac rybki do sloja takiego ok 7 litrow i tam stworzyc im przechowek na tydzien? myslalem zeby w sloju zanim wloze rybki stworzyc im podobne warunki do tych w akwarium. i moze jeszcze kos mi pomoze wybrac garunki rybek, jakis ciekawych? moje akwarium mialoby 85 litrow a wymiary to 65/33/40 jak wyposazyc takie akwarium - mozliwie najtaniej?
i jeszcze jedno pytanie bo ktos ostatnio mi powiedzial ze to nudne hobby czy to prawda, czy moze jakis myszoskocek albo mysz daje wiecej satysfakcji z chodowli? moze ktos sie kiedys zastanawial czy rybki czy gryzon? :)
ODPOWIEDZ