Tapeta

Dział dla majsterkowiczów

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
piotrek88
Posty: 19
Rejestracja: 16 paź 2006 10:55
Lokalizacja: kozizad

Tapeta

Post autor: piotrek88 »

Jaki macie patent za przyczepienie foto tapety ? Ja przyczepiam na tasme klejaca ale jak podejdzie woda to ona nie trzyma i woda podchodzi pod cala tapete. Juz nie moge z ta tapeta a struktora niebardzoi mam narazie kase. akwa 240L pomozcie cos bo niewiem co zrobie z ta tapeta :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
POWIĘKSZMY POPULACJE KÓZ
Karola
Zaawansowany akwarysta
Posty: 617
Rejestracja: 25 paź 2005 13:12
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Karola »

Tapete możesz przyłożyć na oliwkę, a z góry przy akwarium dobrze obkleić jakąs tasmą własnie w tak sposób aby woda się pod nią nie dostawała. Oliwka spowoduje ze tapeta cała bedzie dobrze przylegała do szyby, co daje dobry efekt, a dobrze przyklejona taśma zabezpieczy ją od podmakania przy operacjach w akwarium.
Per aspera ad astra

Obrazek
le pianka
Pomocnik
Posty: 255
Rejestracja: 17 kwie 2006 5:51

Post autor: le pianka »

Mozna takze uzyc żelu do wlasow czy tez wazeliny.
Awatar użytkownika
Brian
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 954
Rejestracja: 27 gru 2005 19:30
Lokalizacja: Olkusz

Post autor: Brian »

Żelu do włosów z :?: :bredzisz
Ja bym na żelu nie próbował nawet.
Czołem :)
Awatar użytkownika
jasku
Początkujący pomocnik
Posty: 364
Rejestracja: 05 sty 2006 22:34
Lokalizacja: Düsseldorf

Post autor: jasku »

Karola pisze:Tapete możesz przyłożyć na oliwkę, a z góry przy akwarium dobrze obkleić jakąs tasmą własnie w tak sposób aby woda się pod nią nie dostawała. Oliwka spowoduje ze tapeta cała bedzie dobrze przylegała do szyby, co daje dobry efekt, a dobrze przyklejona taśma zabezpieczy ją od podmakania przy operacjach w akwarium.
w stu procentach popieram. mialem tak w 160 litrowym akwa i bylo super teraz tez tak planuje zrobic
akwa 540L
le pianka
Pomocnik
Posty: 255
Rejestracja: 17 kwie 2006 5:51

Post autor: le pianka »

Brian pisze:Żelu do włosów z :?: :bredzisz
Ja bym na żelu nie próbował nawet.
Nie wiem dlaczego tak piszesz. przeciez ta tapeta jest mocowana na zewnatrz. Poza tym zrobilem w ten sposob w krewetkarium i bylo OK.
I nastepnym razem jak bedziesz cos "krytykowal" to najpierw sprawdz, a potem pisz.
Awatar użytkownika
pszczółka
Posty: 314
Rejestracja: 26 wrz 2006 8:32
Lokalizacja: Puławy

Post autor: pszczółka »

Ja też mam tapetkę "na żel" i trzyma się jak rzep psiego ogona, hihi. To popularny sposób :papa
wróciłam :)
Awatar użytkownika
BARA
Moderator
Moderator
Posty: 15745
Rejestracja: 31 maja 2006 15:36
Lokalizacja: Białystok

Post autor: BARA »

A ja jednak optuję za tapetą strukturalną. Ta, którą zrobiłam sama jest super, nie podchodzi wodą, wygląda ok, a koszt naprawdę nie był duży.

Nie chwaląc się, polecam tło ze żwirku.
Pozdrawiam. Barbara

akwaria 128l, 45l i inne, obsada różna, dużo roślin i krewetki. Nie stosuję chemii.

Akwarystyka to odpowiedzialność za żywe i czujące stworzenia, które nie krzyczą.

W najbliższych dniach będę mocno mniej dostępna na forum.
ODPOWIEDZ