32l

Tutaj zadajemy pytania dotyczące obsad naszych zbiorników

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ma(L)ek
Posty: 13
Rejestracja: 03 sty 2007 22:49

32l

Post autor: ma(L)ek »

Przeczytałem juz chyba wszystkie teamty o małych akwariach na tym forum i wiem juz ze delikatnie rzecz biorąc ich nie polecacie 8) Ja dostałem takie od kolegi który z racji przeprowadzki opróżniał piwnice 8) Wiec zostałem niejako postawiony przed faktem dokonanym.

Jak widac 32l to troche nietypowewymiary ale to akwa było robione na zamówienie do jakiejs szafki,przkrywka i zarówka jest.
Dwa dni temu wszystko urządziłem,4 roślinki zywe,filtr,grzałka..temperture nastawiłem na 24 stopnie.
Napisałbym wam nazwy roślin ale kurcze niestety wyrzuciłem kartoniki z nazwami :roll:
Wlałem "Biostarter" czy jak to sie tam zwie -HAGEN Aquaristic [AQUAPLUS,CYCLE,PLANT PRO].TEraz czekam te kilkanasice dni.Co prawda facet w skepie powiedział ze moge juz po 3 dniach rypki spokojnie włozyć ale w necie wyczytałem ze nalezałoby czekac około 14 dni mam racje?

Dobra to było tytułem wstępu.Chciałbym sie spytać jaka tu mozna obsade wstawić.Wyczytałem ze do tam małego zbiornika proponujecie

1) 3 głupiki [2 samice i 1 samiec] i 2 otoski
2) 6-7 Neonków + 2 otoski

Chciałbym sie spytac ktore waszym zdaniem rozwiazanie bedzie lepsze..moze zaproponujecie mi jeszcze coś innego.
Narazie to zauwazyłęm ze wraz z roślinkami przybył do mojego malego wodnego świata jeden ślimak.
Zawsze coś na początek. 8)

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.[/url]
32l
ODPOWIEDZ