jaki filtr

Filtry, oświetlenie, grzałki i inne sprzęty akwarystyczne

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
takamucha
Posty: 6
Rejestracja: 09 sie 2005 9:35
Lokalizacja: zamosc

jaki filtr

Post autor: takamucha »

Napiszcie kochani co lepsze do 122l nastawionego na zbrojniki kubełkowy czy kaskada i co jeszcze oprócz grzały i napowietrzacza. Szukam chętnego do przyjęcia w przyszłym roku zbojnika lamparciego, tej chwili ma 30 cm chyba samica, chociaż dymorfizm w teori nieznany, ale brak poroża, aż dziw że nie skarłowaciała, jest spokojny, cudna i leniwy włazi sama do siatki przy wyławaniu ale narazie musi zostac, bo moje dziecko się zapłacze. poza tym wszelkie wskazówki mile widziane. P{olegam na WAS, jesteście moją encyklopedią. Doradzcie co wsadzić kiedy wyprowadzi się glonjadzca Flora, bo nie mam pomysłu. W akwa są 4 kirysy i jeden żalowiec koi czarny plus 2 gibbicepsy. Pomózcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :D :roll:
jestem bardzo początkującym akwarystą, wszelkie porady i wskazówki mile widziane.
Interesują mnie przede wszystkim gibbicepsy i inne przydenne stworzenia
Awatar użytkownika
kropi
Akwarysta
Posty: 662
Rejestracja: 19 maja 2005 9:33
Lokalizacja: Mniasto Uć

Post autor: kropi »

Tu masz wszystko

Ja wybrałem kubełek bo jestem leniwy, czyszczę go raz na pół roku i jest spokój, nic mi nie chlupie i w ogóle czasem zapominam, że mam filtr, chyba że akurat w niego kopnę (stoi pod biurkiem) :lol: . A woda jest super czysta, w życiu takiej nie miałem.
100 l: reaktywacja
Obrazek
ODPOWIEDZ