Dyfuzor

Filtry, oświetlenie, grzałki i inne sprzęty akwarystyczne

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kubencki
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 9560
Rejestracja: 11 kwie 2007 7:45
Lokalizacja: Nowa Wieś Ujska

Dyfuzor

Post autor: Kubencki »

Jak zrobić dobry dyfuzor do bimbrowni???
Awatar użytkownika
rohan
Ekspert akwarysta
Posty: 1187
Rejestracja: 24 lut 2006 18:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: rohan »

Jezu ! ludzie skorzystajcie z opcji "szukaj" ! Przecież to wszystko było opisywane setki razy na tym forum .
Tymczasem to wygląda tak : Przychodzi nowy użytkownik i pyta o parametry , nawożenie , CO@ , dyfuzor itp itd :D Kiedy już otrzyma odpowiedzi przychodzi następny nowy użytkownik i pyta dokładnie o to samo .I tak wkółko :D Po to jest opcja szukaj żeby bez powtarzania tysiąc razy tego samego każdy miał możliwość otrzymania potrzebnych informacji . Jeśli chcesz coś do precyzować lub dopytać to inna sprawa ale ciągłe pytania o to samo są po prostu wkurzające :D
Zaczynam rozumieć nadpobudliwość moderatorów :D:D:D
Awatar użytkownika
Manthei
Pomocnik
Posty: 337
Rejestracja: 29 paź 2006 0:31
Lokalizacja: Borken

Post autor: Manthei »

rohan pisze:Jezu ! ludzie skorzystajcie z opcji "szukaj" ! Przecież to wszystko było opisywane setki razy na tym forum .
Tymczasem to wygląda tak : Przychodzi nowy użytkownik i pyta o parametry , nawożenie , CO@ , dyfuzor itp itd :D Kiedy już otrzyma odpowiedzi przychodzi następny nowy użytkownik i pyta dokładnie o to samo .I tak wkółko :D Po to jest opcja szukaj żeby bez powtarzania tysiąc razy tego samego każdy miał możliwość otrzymania potrzebnych informacji . Jeśli chcesz coś do precyzować lub dopytać to inna sprawa ale ciągłe pytania o to samo są po prostu wkurzające :D
Zaczynam rozumieć nadpobudliwość moderatorów :D:D:D
rohan - święta racja :ok
Autorskie rozwiązania- Tam na pewno znajdziesz to czego szukasz :wink:
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2007 22:49 przez Manthei, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam!!!
Szczepan
-------------------
Obrazek
Awatar użytkownika
Andersh
Pomocnik
Posty: 341
Rejestracja: 31 sty 2007 10:35
Lokalizacja: podlasie

Post autor: Andersh »

rohan pisze:Jezu ! ludzie skorzystajcie z opcji "szukaj" !
ja powiem tak.....jeśli ktoś z opcją "szukaj" sobie nie radzi, nie poradzi sobie też w innych kwestiach, np:"jak wykonać dyfuzor"
Obrazek
Awatar użytkownika
rohan
Ekspert akwarysta
Posty: 1187
Rejestracja: 24 lut 2006 18:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: rohan »

heheheheh.....no niby racja :D Ale tak na serio nie chciałem być złośliwy tylko zwrócić uwagę na ten fakt . Przecież wystarczy kliknąć "szukaj" i wpisać słowo "dyfuzor " Zajmie to mniej czasu niż spłodzenie nowego postu na temat poruszany juz chyba steki razy . Jak czegoś jednak sie nie doszukasz wtedy można zadać takie pytanie jednym z tematów . Ja tam chętnie każdemu pomogę jeśli będę potrafił ale ile razy można pisać jak zrobić bimbrownie czy jaki zastosować dyfuzor ?
Awatar użytkownika
Kubencki
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 9560
Rejestracja: 11 kwie 2007 7:45
Lokalizacja: Nowa Wieś Ujska

Post autor: Kubencki »

Sory macie racje głupie to moje pytanie było!!! A instrukcje jak zrobić dyfuzor już znalazłem!
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
rohan
Ekspert akwarysta
Posty: 1187
Rejestracja: 24 lut 2006 18:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: rohan »

Ej.... no spoko ! Pytanie wcale nie było głupie ale po prostu wałkowane wiele razy :D Ale fajnie że sie nie obrażasz tylko to rozumiesz .
Awatar użytkownika
Kubencki
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 9560
Rejestracja: 11 kwie 2007 7:45
Lokalizacja: Nowa Wieś Ujska

Post autor: Kubencki »

Siema!
Do mojej bimbrowni wprowadziłem dodatkowy zawór!
Jak zrobię rysunek to wam pokarze. Może było to już na tym forum pokazane ale ja i tak wstawię.
Pozdro!!!
ODPOWIEDZ