[54L]Akwarium w dzieciecym pokoju

Tutaj możecie prezentować swoje piękne akwarium

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

Awatar użytkownika
adriand
Pomocnik
Posty: 452
Rejestracja: 04 kwie 2007 9:33

[54L]Akwarium w dzieciecym pokoju

Post autor: adriand »

tak pomyślałem ze wsadzę zdjęcie mojego akwarium które stoi u syna (dlatego te ozdoby)
wiec tak akwa 54L pH ok 6,8 NO2 i NO3 ok 0,temp 25* filtr wewnętrzny duetto50 , oświetlenie 15w juvel aqua czy jakoś tak
rybki to 5x razbora klinowa , 4xkirysek , 2x pretnik trójbarwny i zbrojnik niebieski (wiem będzie za duży)
a rośliny no waśnie nie bardzo sie na nich znam jak kupowałem to poprosiłem żeby były malo wymagajace.wiec jak ktoś by wiedział nazwy roślinek to byłbym wdzięczny jednak dobrze jest wiedzieć co sie ma w akwarium.
napiszcie co pozmieniać żeby bylo lepiej bez wydawania dużej kasy :D
Obrazek
Awatar użytkownika
pszczółka
Posty: 314
Rejestracja: 26 wrz 2006 8:32
Lokalizacja: Puławy

Post autor: pszczółka »

Gdyby nie zameczek i ta... czaszka :shock: byłoby ładniutkie. Widac że zbiorniczek zupełnie świeży, jak roślinki się rozrosną (i wywalisz te paskudztwa wymienione w 1 zdaniu) to będzie ciekawie.

Glonojad nie tylko bedzie za duży, ale skarłowacieje. Oddaj go komuś. Może zamiast niego kilka krewetek?
No i choć ekspertem nie jestem- oddałabym też prętniki, a dokupiła moze ze trzy razborki :)
wróciłam :)
Awatar użytkownika
Andersh
Pomocnik
Posty: 341
Rejestracja: 31 sty 2007 10:35
Lokalizacja: podlasie

Post autor: Andersh »

zamek.....najlepiej do kosza, podobnie jak akcent śmierci
Obrazek
Awatar użytkownika
BARA
Moderator
Moderator
Posty: 15745
Rejestracja: 31 maja 2006 15:36
Lokalizacja: Białystok

Post autor: BARA »

Założyłeś dwa identyczne tematy w tym samym dziale. Ten zamykam. Na przyszłość proszę o stosowanie się do regulaminu.
Pozdrawiam. Barbara

akwaria 128l, 45l i inne, obsada różna, dużo roślin i krewetki. Nie stosuję chemii.

Akwarystyka to odpowiedzialność za żywe i czujące stworzenia, które nie krzyczą.

W najbliższych dniach będę mocno mniej dostępna na forum.
Zablokowany