Pokrywy

Filtry, oświetlenie, grzałki i inne sprzęty akwarystyczne

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
Salvador
Posty: 52
Rejestracja: 26 cze 2007 0:11

Pokrywy

Post autor: Salvador »

Witam
Mam problem z pokrywą. Te sprzedawane w sklepach maja słabe oświetlenie, a przerobienie takiej pokrywy mnie przeraża Cheesy, nie mówiąc już o samodzielnym jej wykonaniu. Chciałbym się dowiedzieć czy sprzedają w ogóle pokrywy, których nie trzeba by modernizować. Czy lepiej kupić pokrywę z T5 czy T8. Jeśli się czegoś takiego kupić nie da to jak najlepiej to przerobić (trzeba będzie się przełamać Grin).
Awatar użytkownika
Maciek[S]
Pomocnik
Posty: 448
Rejestracja: 24 kwie 2007 18:37
Lokalizacja: Kraków\Cieszyn w przyszłości Karaiby :P

Post autor: Maciek[S] »

możesz kupić pokrywę bez oświetlenia jest tańsza i zamontować do niej gotowy silniejszy zestaw oświetlenia żałuje że tak nie zrobiłem od razu i kupiłem pokrywę ze standardowym oświetleniem :/ tu masz stronke gdzie możesz kupić same pokrywy i osobno gotowe zestawy oświetleniowe:
http://www.aqua-terra.pl/
Salvador
Posty: 52
Rejestracja: 26 cze 2007 0:11

Post autor: Salvador »

A znasz gdzieś taki sklep w Krakowie lub okolicach. Bo mam awersje do sklepów internetowy :wink: .
Awatar użytkownika
janmar
Posty: 66
Rejestracja: 30 sie 2007 21:34
Lokalizacja: Piła

Post autor: janmar »

Mógłbyś porozmawiać ze sprzedawcami. Z doświadczenia wiem, że czego nie mają, to sprowadzą. Myśle, że to dobre rozwiązanie.
Pozdrawiam
Janek ;-)

[240] Ogólne
Awatar użytkownika
Maciek[S]
Pomocnik
Posty: 448
Rejestracja: 24 kwie 2007 18:37
Lokalizacja: Kraków\Cieszyn w przyszłości Karaiby :P

Post autor: Maciek[S] »

a właśnie ja całkiem na odwrót wszystko kupuje przez internet :) sklepów akwarystycznych w krakowie nie odwiedzam jedynie giełdę na Balickiej a tam jest wszystko :)
szwejknet
Posty: 50
Rejestracja: 13 sty 2007 17:47
Lokalizacja: Lublin

Post autor: szwejknet »

Ja także kupuję wszystko przez internet i kupowałem również wielokrotnie w sklepie który polecił MaciekMalawi. Nigdy nie miałem problemów w tym sklepie, sprzedawca jeżeli czegoś nie ma na stanie dzwoni do Ciebie i informuje ewentualnie proponuje jakiś zamiennik. Przesyłki wysyłają błyskawicznie i do tej pory (kupowałem u niech chyba 12 razy) nie miałem z tym sklepem problemów. Ja polecam ale sam musisz zadecydować.

Pozdrawiam
Salvador
Posty: 52
Rejestracja: 26 cze 2007 0:11

Post autor: Salvador »

Dzięki za pomoc:)
ODPOWIEDZ