[63] czy te gatunki do siebie pasuja ?

Tutaj zadajemy pytania dotyczące obsad naszych zbiorników

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

Awatar użytkownika
Sruba
Posty: 30
Rejestracja: 30 wrz 2007 11:58

Post autor: Sruba »

zapomnialem jeszcze dodac ze gdy bylem jeszcze dzieckiem mialem akwarjum lecz o niego nie dbalem odpowiednio i bylo brudne i obrosniete w glonach ale wtedy nie bylo jeszcze takiego dostepu do internetu bo to bylo za czasow kiedy jeszcze komputer comodore 128D z monitorem robil na moich kolegach wielkie wrazenia bo do tej pory widzieli tylko pegazusa i amige dzialajacą na tv a co to pc bylo wielka niewiadomą... wiec nie mialem sie jak dowiedziec jak o nie zadbac a tak wogule to mi sie nie chcialo :) ! no ale powroce do tematu, i mialem w tym akwarjum dokladnie tą samą muszle i mialem 1 samca bojownika i kilka neonek innesa a także 2 skalary i 1 welonke i wszystkie ryby dobrze sie mialy zyly dopuki nie postanowilem zlikwidowac akwarjum bo nie chcialo mi sie o nie dbac a co z nimi zrobil kolega tego nie wiem :) a teraz juz przestaje sie produkowac i powroce tu za jakis czas :)
pozdrawiam
gilliam
Akwarysta
Posty: 794
Rejestracja: 07 lis 2006 14:39
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: gilliam »

o tym ze pH wzrasta od muszli to wiedzialem jeszcze przed jej wrzuceniem do wody bo przed zalozeniem akwarjum dużo czytalem na roznych forach na temat odpowiedniego zalozenia zbiornika a kiedy zaczely sie dziac jakies problemy to sam zaczalem pisac posty na tym forum ! !
Taa... I co tu się cieszyć? Że się zbuntowałeś i nie wykorzystałeś ciężko zdobytej wiedzy? Skoro tak heroicznie bronisz tej muszli, to powiedz nam chociaż, jakie masz ku temu argumenty. Jasne, że muszla jest piękna... Ja mam piękny obraz akrylowy w stylu action painting, akryl nie reaguje z wodą, mogę go włożyć do akwarium? Raczej nie bardzo...
Obrazek
ODPOWIEDZ