Tyle tego na rynku-nawóz

Gatunki, wymagania, pielęgnacja, nawożenie, glony w akwarium

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

Awatar użytkownika
rohan
Ekspert akwarysta
Posty: 1187
Rejestracja: 24 lut 2006 18:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: rohan »

Nie moje małpy i nie mój cyrk :D Ale ja tam nie widziałem żeby Arkadiusz Cis jakos atakował . Starała sie raczej rozmawiać na argumenty co jakos nie najlepiej Ci szło :D Alre każdy ma prawo do gorszego dnia :D A po za tym to nie moja sprawa .
Bardziej mnie interesuja te wszystkie skróty , których uzywaliście . Bo tez mnie interesuje dobry nawóz :)
macwiernik
Pomocnik
Posty: 350
Rejestracja: 23 maja 2006 19:01
Lokalizacja: Ho hO...

Post autor: macwiernik »

SZ - symfonia zlota :)
PGC - Planta Gainer Classic - ale maja tez cala linie mikro, makro, ferro... :)
PozdR!
" Skandal zaczyna ... " ]:->
Hoduj przez "h", a nie "ch"... ;)
k_uba_a
Posty: 9
Rejestracja: 29 sie 2006 19:36
Lokalizacja: Świdnica

buhahahahaaaaa

Post autor: k_uba_a »

witam tak sobie wlasnie czytalem ruzne posty na forum a ze jestem nowy to wiekszosc tematow przeglondam co tam ciekawego ludzie pisza i tak sie znalazle na tym temacie hehehehe siedze sobie wygodnie przed kompem pije herbate i zaczynam czytac ......po jakims czasie doszedlem do mozna powiedziec polemiki miedzy dwoma panami hehehe (fajnie sie czytalo) hehhee...tak sie rospisali ze hej ...ale nie o to mi chodzi... nie jaki Arkadiusz77 polemizowal z innym uzytkownikiem i prosil go (delikatnie mówiac)o wymiane zdjec swoich roslin bo sie sprzeczali ktory nawoz jest lepszy .... i jak juz do tego doszlo to sie ubawilem nieziemsko hehehehe bo Arkadiusz77 chcial zablysnac i pokazac ze jego preparat jest duzo lepszy od PGC hehe i wyszlo na to ze zdjecia zwinol komus z allegro bo niedawno moze 3 dni temu je tam widzialem hehe ubawilem sie nieziemsko hehehehe aha i ostatnio widzialem takie zdjecia w jakims leksykonie o rybkach akwariowych hehe
...a jesli sie myle to gratulacje bo rosliny sie przepieknie rozwinely hehehehehehehhe


pozdro tymczasem
Awatar użytkownika
MarcinX
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 4562
Rejestracja: 28 lis 2005 22:23
Lokalizacja: Homburg / Grudziadz

Post autor: MarcinX »

Hey!
Prosze nie spekulowac! Hehehe!
Jezeli masz dowody hehehe, to prosze je okazac, hehehe.
Bedziemy wdzieczni hehehe. A wtedy bedzie mozna reagowac hehehe.
Czesc Marcin!
Arkadiusz77
Posty: 36
Rejestracja: 14 sie 2006 23:30

Re: buhahahahaaaaa

Post autor: Arkadiusz77 »

k_uba_a pisze:witam tak sobie wlasnie czytalem ruzne posty na forum a ze jestem nowy to wiekszosc tematow przeglondam co tam ciekawego ludzie pisza i tak sie znalazle na tym temacie hehehehe siedze sobie wygodnie przed kompem pije herbate i zaczynam czytac ......po jakims czasie doszedlem do mozna powiedziec polemiki miedzy dwoma panami hehehe (fajnie sie czytalo) hehhee...tak sie rospisali ze hej ...ale nie o to mi chodzi... nie jaki Arkadiusz77 polemizowal z innym uzytkownikiem i prosil go (delikatnie mówiac)o wymiane zdjec swoich roslin bo sie sprzeczali ktory nawoz jest lepszy .... i jak juz do tego doszlo to sie ubawilem nieziemsko hehehehe bo Arkadiusz77 chcial zablysnac i pokazac ze jego preparat jest duzo lepszy od PGC hehe i wyszlo na to ze zdjecia zwinol komus z allegro bo niedawno moze 3 dni temu je tam widzialem hehe ubawilem sie nieziemsko hehehehe aha i ostatnio widzialem takie zdjecia w jakims leksykonie o rybkach akwariowych hehe
...a jesli sie myle to gratulacje bo rosliny sie przepieknie rozwinely hehehehehehehhe


pozdro tymczasem
Polska języka trudna języka.... :?
heheehe, czytanie ze zrozumieniem trudna jak widać sztuka hehehe
Nie rozmiawialiśmy o PG hehehehe
A o SZ hehehehe
A temat rozmowy to nie który nawóz lepszy, tylko czy SZ się nadaje w końcu czy nie, hehehehe
A zdjęcia zpewne pochodziły z Islamskiego poradnika dla terrorystów amatorów hehehe
Twój post KOMPLETNIE nic nie wnosi hehehe
NIE pozdrawiam hehehe
Stary rekin
Posty: 112
Rejestracja: 05 mar 2006 23:17

Post autor: Stary rekin »

Odnowię stary temat, bo kilka osób pokazało swoją ignorancję, obrażając Arkadiusza77.
Jak ktoś mądry powiedział /nie rzucaj pereł przed wieprze/, mieliście niepowtarzalną szansę nauczyć się czegoś o akwarystyce, ale woleliście pisać bzdury i obrażać człowieka.
Nie wejdę więcej na to forum więc nie odpisujcie, tylko poczytajcie i pooglądajcie

http://www.holenderskie.pl/forum/viewtopic.php?t=16236
Arkadiusz77 zajął 1 miejsce tym akwa, które wg was skopiował z allegro
Awatar użytkownika
jabol
Pomocnik
Posty: 478
Rejestracja: 10 lis 2005 12:07
Lokalizacja: Łódź

Post autor: jabol »

Stary rekin pisze:
http://www.holenderskie.pl/forum/viewtopic.php?t=16236
Arkadiusz77 zajął 1 miejsce tym akwa, które wg was skopiował z allegro
w rzeczy samej :). poza tym jesli juz - to uzytkownicy allegro kopiowali jego prace. foty zbiornikow Arka mozna zobaczyc bezposrednio na jego stronie:

http://cres.pl/maxxam/arek/galeria_nasza.htm
radek jablonski - jabol
GSM: 693 74 85 47
skype: radekjablonski
ODPOWIEDZ