[30] litrów

Tutaj możecie prezentować swoje piękne akwarium

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

Awatar użytkownika
blichu79
Posty: 93
Rejestracja: 24 lut 2006 20:01
Lokalizacja: okolice wrocławia

Post autor: blichu79 »

dźięki z info o tej dracenie :!: hmm.może sie troche wypowiecie na temat akwa?? :P
Awatar użytkownika
Neronhtml
Posty: 13
Rejestracja: 25 gru 2006 20:09
Lokalizacja: Wołomin

....

Post autor: Neronhtml »

Powiem tak
Kazda nasza ryba sie meczy w naszym akwarium. Nie moze zjesc kiedy chce ma glupich sasiadow ktorych nie lubi i nic z tym nie robimy...
ryby jedynie mozna przyzwyczaic do minusow. w tym akwarium nie da sie przyzwyczaic ludzkiego oka. roslinki oprocz mchu przypominaja roslinki doniczkowe a nie wodne... Gupik Mieczyk i Molinezje sa rybami ktore sa trzymane razem wiec nie rozumiem czemu tu nie pasuja... nie rosna wielkie a po drugie glonojad nie urosnie 20 cm w takim akwarium...

Skoro kupujesz nowe akwa to po co inwestujesz w oswietlenie (Głupio)
lepiej kup jakas 60tke i trzymaj te rybki...

Popatrz kiedy był ostatni post ...
Pati_13
Posty: 18
Rejestracja: 30 cze 2007 14:33

Człowieku...

Post autor: Pati_13 »

co to jest..? Szczerze... wiem, że forum jest po to żeby pomagać.. i w ogóle, ale ja wstydziłabym się coś takiego pokazać. Najpierw pomyśl za nim coś zrobisz. A to,co mi nie pasuje:
1.Nie takie ryby trzyma się w 30l. akwarium.
2.Kolorowy żwir... wiele tu się o tym mówiło..(tandeta).
3.Zła kolejność tworzenia zbiornika. Tzn.Póki nie masz dobrego oświetlenia nie trać kasy na rośliny.
4.Muszle nie dość, że są w tym przypadku tandetne to mogą zmienić parametry wody.
5.Pobaw się w architekta... wymyśl ciekawą aranżacje, bo póki co robisz to tylko po to żeby było.
6.Też mam przerybione aqua, ale nie długo to się zmieni. Moim rybom braknie tlenu (stąd ich zachowanie), dokupuje brzęczyk... ale ty zrób małe dobre aqua.. wiem, że trudno coś tak małego urządzić, ale spróbuj.. jakieś małe stadne ryby będą wyglądały bosko..jeśli o to zadbasz..
Rada na przyszłość: POMYŚL ZANIM ZROBISZ.. i poczytaj trochę, a nie zadręczaj nas pytaniami, które wcześniej ktoś już zadał.
POWODZENIA! Pochwal się tym co zrobisz!

Znow zaczyna się odgrzewanie starych tematów :? Popatrz na date ostatniego posta :!:
Pati ;)
Zablokowany