[30] SECRET GARDEN nowe fotki 2 str.

Tutaj możecie prezentować swoje piękne akwarium

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

Awatar użytkownika
Brian
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 954
Rejestracja: 27 gru 2005 19:30
Lokalizacja: Olkusz

Post autor: Brian »

hehe dzięki sum :oops: nawet nei spodziwałem się takiego wyróżnienie. Nawet nie spodziewałem się tego w najskrytszych marzeniach :P
Powiem też w sowim i innych imieniu (bo nie tylko ja mam takie zdanie nt), że pomogłeś nam w bardzo wielu sprawach. I gdyby nie Ty z naszymi baniaczkami było by różnie :)
Dodam jeszcze, że dzięki Tobie doceniłem baniaki z herbacianą wodą, z niewielkim oświetleniem bez roślin no i z korzeniami :D.
I tak samo dołączam się do tego co napisałeś nt. słuchania i czytania wypowiedzi innych. Naprwde codziennie można dowiedzieć się czegoś nowego :)
Dzięki wszystkim, których wymienił sum i nie tylko :) bo tylko dzięki wam moje akwarium wyglada naturalnie, a nie jak składowisko ceramicznych zamków itp. Obecnie zmieniło się wnętrze, jak mi się uda to wrzuce niedługo fotki :)

Pozdrawiam serdecznie :)
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2006 11:17 przez Brian, łącznie zmieniany 1 raz.
Czołem :)
ewaf
Posty: 94
Rejestracja: 12 kwie 2006 21:54
Lokalizacja: Ś-cie

Post autor: ewaf »

Pomoc zawsze mile widziana, a jeszcze milej fachowa i miła ;), czekam na fotki bo bardzo ciekawa jestem czy dobrze sobie wyobrazałam zmiany :)
Awatar użytkownika
Merry
Posty: 93
Rejestracja: 22 lis 2005 14:12
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: Merry »

Sum - wymieniłeś fantastyczne osoby, które mają ogromną wiedzę na temat akwarystyki, ale umówmy się - ja jestem cały czas początkująca (to, że umiem wsadzić roślinki do piasku jeszcze o niczym nie świadczy), więc lepiej nie wymieniać mojej osoby wraz z pozostałymi.

Wracając do tematu... Oto aktualny wygląd mojego bajorka :wink:
Pozdrawiam

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0el ... wn3ji.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/xyh ... 96d41.html
Postępuj wedle takich tylko zasad, co do których możesz jednocześnie chcieć, żeby stały się prawem powszechnym
Immanuel Kant
Awatar użytkownika
Mireks
Ekspert akwarysta
Posty: 2580
Rejestracja: 06 wrz 2005 12:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Mireks »

Merry teraz powiem po pierwsze zupelnie powaznie najszerzej. To jest najładniejsze akwarium ze wszystkich jakie tutaj na tym forum widziałem, powiem więcej ogólnie jakie chyba widziałem. Oczywiście z góry proszę o nieobrażanie sie innych osób. Po prostu ten obrazek, który zobaczyłem jest REWELACYJNY. Kurcze, jutro mimo, ze to moze nieodpowiedni dzien wkładam łapy do swego akwa. Powiem Ci...zmobilizowałaś mnie strasznie i za to dziękuję :):)

Pozdrawiam

PS. Od Karoli: "... rece mi opadły idę przygotowywac święta i oby wszystko co zrobie było tak smaczne jak ładne jest Twoje akwa..."

Pozdrawiamy
Mireks
200l - profil
____________________________________________
Awatar użytkownika
Brian
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 954
Rejestracja: 27 gru 2005 19:30
Lokalizacja: Olkusz

Post autor: Brian »

Chciałbym przez ten post pokazać czym jest piękno. Bo wielu ludzom wydaje się że jesli ktoś powie że coś jest piękne to tak ma być.
Według mnie jest to ładny zbiornik, ale tylko ładny, natomiast gdy widze 54l sum'a to ręce mi opadają :P i będe to mówił dopuki bede mógł. Poprostu nigdy żadne baniak tak mnie nie zachwycił :P (wazelina :P ale trudno:P). Poprostu wystrój jest idealnie dobrany co do lutrarzu :)
Uraziłem Cię Merry to przepraszam, ale tak jak mówiłem piękno to pojęcie względene i tego nikt nie zmieni.

Czołem
Czołem :)
Awatar użytkownika
porki38
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 774
Rejestracja: 27 maja 2005 13:46
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka, Łódź

Post autor: porki38 »

Merry nie myślałaś może aby dac zdjęcie tego zbiornika do jakiegoś konkursu. IMO bez problemu konkuruje on z najlepszymi akwariami polskich akwarytów w kategorii małych zbiorników bez nawożenia CO2. Myslę że powinnaś kiedyś spróbować.
Pozdrawiam
90l-SA - sprzedam
ewaf
Posty: 94
Rejestracja: 12 kwie 2006 21:54
Lokalizacja: Ś-cie

Post autor: ewaf »

ech i co ja mam powiedzieć co jeszcze nie było powiedziane ? :oops: Chyba tylko że bardzo ale to bardzo załuje że moje akwa nigdy nie będzie choć w 1% tak ładne jak to.
Może faktycznie jakiś konkursik ? 8)
Awatar użytkownika
MarcinX
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 4562
Rejestracja: 28 lis 2005 22:23
Lokalizacja: Homburg / Grudziadz

Post autor: MarcinX »

Hey!
@Merry.... Jestem zachwycony! :shock:
@Brian... wielkie dzieki! :wink:
Marcin!
Awatar użytkownika
Merry
Posty: 93
Rejestracja: 22 lis 2005 14:12
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: Merry »

Witajcie!
Strasznie miło czytać Wasze opinie, jestem jeszcze w lekkim szoku, bo moje odczucia względem akwa zawsze się będą różnić.
Brian - a niby dlaczego miałbyś mnie urazić? Każdy posiada inne odczucie piękna i estetykę, która mu odpowiada. Moje wyobrażenie piękna też nie pokrywa się z tym co mi wyszło. Też mam swoich "faworytów" i "akwaria idealne". :wink:
Nie mogę oczywiście napisać, że moje akwa mi się nie podoba, bo byłaby to nieprawda. Może inaczej - nie podoba mi się na zdjęciach. Poza tym zawsze będę dążyć do jakiegoś niedoścignionego ideału. Jak na razie najpiękniejsze akwaria mam w głowie. :wink:
Konkurs- nie znam żadnych, odlądałam tylko fotki z ADY. Ale jak znacie jakieś to podajcie linki, sama jestem ciekawa, co ludzie pokazują. :) Udział w konkursach jakoś nie jest mi potrzebny do szczęścia, ale kto wie...

Pozdrawiam wszystkich
Postępuj wedle takich tylko zasad, co do których możesz jednocześnie chcieć, żeby stały się prawem powszechnym
Immanuel Kant
wacek
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2006 20:23

Post autor: wacek »

Ludzie może będziecie się samouwielbiać na PW bo innym użytkownikom się już tego czytać nie chce :evil: I nie jestem tutaj złośliwy i nie piszę ze zbiorniczek Merry nie jest ładny, bo bardzo mi się podoba( poza kilkoma sprzętami które jeszcze nie są do końca ukryte ), ale o tym że zapominacie o pozostałych :!:

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
porki38
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 774
Rejestracja: 27 maja 2005 13:46
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka, Łódź

Post autor: porki38 »

wacek pisze:Ludzie może będziecie się samouwielbiać na PW bo innym użytkownikom się już tego czytać nie chce :evil: I nie jestem tutaj złośliwy i nie piszę ze zbiorniczek Merry nie jest ładny, bo bardzo mi się podoba( poza kilkoma sprzętami które jeszcze nie są do końca ukryte ), ale o tym że zapominacie o pozostałych :!:
Człowieku jak nie chcesz to nie czytaj... Twoja sprawa. Z mojego punktu widzenia twoja uwaga była nie na miejscu...
Mimo wszystko pozdrawiam
90l-SA - sprzedam
Awatar użytkownika
Mireks
Ekspert akwarysta
Posty: 2580
Rejestracja: 06 wrz 2005 12:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Mireks »

wacek kompletnie nie rozumiem w czym tkwi Twój problem, jak juz wspomniał porki38, meczy Cie to - to nie czytaj, a jak w ogóle Cie to forum męczy nikt tu nikogo pod pistoletem nie trzyma. A co zapominania o innych, to zwróć uwagę, że zabrałem głos w każdym Twoim poście i jakoś nie zapomniałem, jak również i nie zapomniałem w tymże.

Pozdrawiam (jeśli to czytasz jeszcze)
Mireks
200l - profil
____________________________________________
wacek
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2006 20:23

Post autor: wacek »

Skoro w mojej wypowiedzi jest tyle nieprawdy i tak sioe bulwersujecie to dlaczego obserwuje się na tym forum taka sytuację, ze ludzie się rejestrują a po pewnym czasie juz sie nie odzywają :?: A jest to zwylke krótki czas :!: i poza Wami kilkoma i jeszcze paroma osobami które udzielaja się zadziej bo są przez Was odcinane od jakich kolwiek wypowiedzi to niema innych postów.
A to czy bede to czytał czy nie kompletnie nie zależy od Was i to forum powinno być po to że KAZDY moze wyrazic swoją opinie nawet taka jak moja. A z tego co obserwuje jeżeli ktos sie nie zgadza z Wami to zaraz go opiepszacie, a przez takie cos napewno nie bedzie tutaj " młodej krwi" i nowych doswiadczen z akwarystyka :!:
Awatar użytkownika
porki38
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 774
Rejestracja: 27 maja 2005 13:46
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka, Łódź

Post autor: porki38 »

wacek ja już nie będę komentował Twoich wypowiedzi, bo widze że jest to bezcelowe. Proponuje jednak abyś najpierw pochwalił się swoją wiedzą akwarytyczną a dopiero później walczył z "grupą trzymającą władzę" :twisted: :lol: :lol: :lol:
90l-SA - sprzedam
Awatar użytkownika
Mireks
Ekspert akwarysta
Posty: 2580
Rejestracja: 06 wrz 2005 12:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Mireks »

Nadal Ciebie nie rozumiem o co Ci właściwie chodzi. Czy ktoś coś pisał, że piszesz nieprawdę? Ja rozumiem, że być może niektóre teksty są dla Ciebie, z tego wynika niezrozumiałe i Twoja iście poetycka nadinterpretacja tego co czytasz trafia do Twojej głowy w formie nie takiej jaką dany autor miał na myśli, ale to już stary niestety Twoje i wyłącznie Twoje zmartwienie. Co do samego forum, to się nie martw o jego losy, że ktoś wchodzi i wychodzi.
A po trzecie w swoim poście walnąłeś aż 4 byki ortograficzne i chroń panie ot takiej "młodej krwi". Ja ze swej strony kończę tę dyskusję z Tobą bo nie mam juz nic Ci do powiedzenia.
Mireks
200l - profil
____________________________________________
ODPOWIEDZ