[30] SECRET GARDEN nowe fotki 2 str.

Tutaj możecie prezentować swoje piękne akwarium

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

Awatar użytkownika
porki38
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 774
Rejestracja: 27 maja 2005 13:46
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka, Łódź

Post autor: porki38 »

Chciałbym zauwazyc, że wypoowiedzi lekko mówiąc odeszły troche od tematu, wiec następne pisane nie na temat, będą kasowane.
Wszelkie zażalenia kierowac do administratora, bądź załozyć nowy temat w odpowiednim dziale.
Pozdrawiam
90l-SA - sprzedam
Awatar użytkownika
Merry
Posty: 93
Rejestracja: 22 lis 2005 14:12
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: Merry »

Skoro do tej dziwnej rozmowy doszło w moim wątku, to może się wypowiem.
Wacku - jeden błąd logiczny - samouwielbienie oznacza wielbienie siebie, więc nie za bardzo rozumiem poniższy fragment.
wacek pisze:Ludzie może będziecie się samouwielbiać na PW
Do samouwielbienia jeszcze mi daleko, a nawet gdyby - to mam wysyłać wiadomości na PW sama do siebie?!

Ok. Już się nie czepiam. Chętnie poznam krytyczne uwagi, wcale nie musisz "iść za tłumem". Jeżeli masz coś do powiedzenia - to mów. Też nie za bardzo wiem, co zarzucasz ludziom z forum. Nie sądzę, żeby ktoś Cię atakował za wyrażanie opini na tematy akwarystyczne, co najwyżej ktoś może poprawić Twoje błędy merytoryczne. W tej chwili trwa tu jakaś dziwna dyskusja na temat... kurcze, nie jestem psychiatrą... komplesów i subiektywnego odrzucenia
Więc może wróćmy do tematu właściwego.
Jeżeli uważasz, że sprzęt się rzuca w oczy to jest to dla mnie również cenna uwaga.
Postępuj wedle takich tylko zasad, co do których możesz jednocześnie chcieć, żeby stały się prawem powszechnym
Immanuel Kant
teo
Początkujący pomocnik
Posty: 145
Rejestracja: 13 sty 2006 19:24
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: teo »

a ja również będę chwalił i chwalił,bo naprawdę jest co -gratulacje Merry,pozdrawiam :wink:
figa19
Posty: 47
Rejestracja: 16 cze 2006 18:57
Lokalizacja: okolice Bielska - Białej

Post autor: figa19 »

Piękne akwa!

Proponuje zająć się zawodowo dekorowaniem akwa. Mogę być pierwszym klientem:)
ODPOWIEDZ