[63]Roślinne Foty na 4 str.

Tutaj możecie prezentować swoje piękne akwarium

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

macwiernik
Pomocnik
Posty: 350
Rejestracja: 23 maja 2006 19:01
Lokalizacja: Ho hO...

Post autor: macwiernik »

sum pisze:Jezeli mam byc szczery... to mysle (nie chcac nikogo urazic) ze nie jestesmy wstanie tego wyjasnic! Opieramy sie tylko na badaniach innych ludzi ktorzy zawsze beda popierac swoje poglady. Tak jak i JA! / MY!.
Czesc Marcin!
Hej :)!
sum , ale pomyslec samemu, pogdybac zawsze mozna... :) Dobrze, ze robimy to na forum 'akwaforum', a nie na forum jakiejs gazety... Wiec inni uzytkownicy chyba nam / Wam wybacza, nawet bledne rozwazania w tym temacie :) A dyskusje czyta sie bardzo milo :)
Wiec czekamy na opinie wszystkich.
Chyba sie kilku uzytkownikow ze mna zgodzi...? :idea:
PozdR!
" Skandal zaczyna ... " ]:->
Hoduj przez "h", a nie "ch"... ;)
Awatar użytkownika
BARA
Moderator
Moderator
Posty: 15745
Rejestracja: 31 maja 2006 15:36
Lokalizacja: Białystok

Post autor: BARA »

Mireks, z całym do Ciebie szacunkiem, nie zamierzam Cię zniechęcać do badań i publikacji, ale dla mnie osobiście żadna praca naukowa nie jest autorytatywna, bo jest pisana przez czlowieka. Jest ciekawa, daje mi pojęcie o świecie w formie takiej, w jakiej widzi ten świat dany człowiek. To wszystko.

Wiem, jak wygląda publikowanie takowych prac. I to nic nie zmienia, bo opiniują je ludzie według swojego postrzegania świata.

nie chciałam Cię urazić, jeżeli tak się stało, to przepraszam.
Pozdrawiam. Barbara

akwaria 128l, 45l i inne, obsada różna, dużo roślin i krewetki. Nie stosuję chemii.

Akwarystyka to odpowiedzialność za żywe i czujące stworzenia, które nie krzyczą.

W najbliższych dniach będę mocno mniej dostępna na forum.
Awatar użytkownika
Mireks
Ekspert akwarysta
Posty: 2580
Rejestracja: 06 wrz 2005 12:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Mireks »

BARA pisze: Wiem, jak wygląda publikowanie takowych prac. I to nic nie zmienia, bo opiniują je ludzie według swojego postrzegania świata.
Tu nie chodzi o postrzeganie świata tylko o WYNIK jak 2+2=4.
Ale cóż, mam nadzieje, ze wierzysz w telefony komórkowe, w loty kosmiczne, w badania genetyczne, zapłodnienie in vitro, tranzystory w skali nanometrycznej, zimna fuzje jądrową itp. To z publikacji gdybyś nie wiedziala i wymyślone przez tych "co tylko postrzegają świat".
Ale jasne..mozna inaczej, nie ma lotów na Księżyć bo ja to postrzegam inaczej, bo tam nie byłem :)

Serdecznie pozdrawiam
Mireks
200l - profil
____________________________________________
macwiernik
Pomocnik
Posty: 350
Rejestracja: 23 maja 2006 19:01
Lokalizacja: Ho hO...

Post autor: macwiernik »

Ja wierze w publikacje :) Nie we wszystkie, ale wierze :) Jesli jest to poparte wiedza, istnieniem, doswiadczeniami, rozmyslaniami, przypuszczeniami, gdybaniem, udowadnianiem, potwierdzaniem, zaprzeczaniem itp., itd. faktow przez ludzi, to jak najbardziej wierze :)
Nie wierze w wiekszosc publikacji w czasopismach/gazetach, ktore sa faktycznie subiektywne, np. (bez obrazy dla nikogo, to tylko moje zdanie) gazety typu "Gosc niedzielny", czy "Fakty i Mity".
Ale poza takimi przypadkami, to chyba nikt nie osmieszalby sie na lamach gazety, zeby pisac bzdury, po niedokladnym przemysleniu problemu :)
" Skandal zaczyna ... " ]:->
Hoduj przez "h", a nie "ch"... ;)
grzanka
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2006 10:54

Post autor: grzanka »

to wspaniale, gdzie można się po to zgłosić :D :D :D
Wojtek14
Początkujący pomocnik
Posty: 157
Rejestracja: 03 lut 2006 23:14
Lokalizacja: Goszczanów

Post autor: Wojtek14 »

Wow ale temat się rozwiną :? :shock: Ale szkoda że nie na temat .yyy ostatniego postu zabardzo nie rozumem . :wink: Aha temat się rozwiną ale akwa też nie stoi w miejscu (przeobraża się w roślinne ale daleko jeszcze mu do niego ) niech no tylko dorwę jakiś aparat 8) 8)
ODPOWIEDZ