Brak bąbelkowania

Gatunki, wymagania, pielęgnacja, nawożenie, glony w akwarium

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

Awatar użytkownika
rohan
Ekspert akwarysta
Posty: 1187
Rejestracja: 24 lut 2006 18:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: rohan »

KASIA essen pisze:to jak przymocowales ta druga swietlowke dp pokrywy?
"odblysnik na dwoch blaszkach zamocowalem zwyklym silikonem do pokrywy" :d A swietlowka jest mocowana do tego odblysnika :D
KASIA essen
Posty: 84
Rejestracja: 29 maja 2006 12:00

Post autor: KASIA essen »

dzieki,ja nie moge w niemczech dostac oprawek wodoszczelnych i całej reszty by zmontowac to samemu,patrza sie na mnie jak na wariatke :oops: :oops: i mowia ze samemu nie mozna,a ja uparcie jak nie mozna jak widzialm ze w Polsce,,,no i bledne kolo
Awatar użytkownika
MarcinX
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 4562
Rejestracja: 28 lis 2005 22:23
Lokalizacja: Homburg / Grudziadz

Post autor: MarcinX »

Witam!
Kasiu wejdz na ta strone... www.zajac.de
Tam znajdziesz wszystko... Naprawde wszystko. Zamow katalog. Lub pojedz sobie sama do tego sklepu! Nie masz daleko!
Bylem tam juz kilka razy!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :lol: Maja tam wszystko, od Aligatorow i kajmanow po Gupiki i swinki. Ponad 1000 Akwa z okolo 250000 ryb. Ponad 500 Terarii. Oczka wodne o pojemnosci ogolnej 24000L. To wszystko na 9000m2. Pracuje tam ponad 200 Ludzi. Przez nich jest tez organizowana najwieksza co roczna wystawa Akwarystyczna na Swiecie (Zierfische & Aquarium) Bylem na niej juz 3 Razy. W tym roku jest od 30.09 do 03.10 w Duisburgu. BEDE TAM!!!! :D Organizuja tam tez w tym roku juz 6 Miedzynarodowy DISCUS CHAMPIONAT. W przyszlym roku bedzie GUPPY CHAMPIONAT.
Zaraz podam Link... to sobie troche o tym sklepie poogladasz. Poprostu super. Jezeli bys stanela tylko 10sek przed kazdym Akwa i Terra. to niestarczylo by Tobie dnia!!! :wink:
Jest to najwiekszy sklep Zoologiczny na Swiecie!
Pozdrawiam Marcin!
Ostatnio zmieniony 28 cze 2006 18:28 przez MarcinX, łącznie zmieniany 1 raz.
KASIA essen
Posty: 84
Rejestracja: 29 maja 2006 12:00

Post autor: KASIA essen »

super dzieki a na ta wystawe tez sie wybiore,do Duisburga mam 20 min,moze sie spotkamy, mnie rozpoznasz po wielkich oczach i okrzykach- O boze jakie piękne! :shock: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
MarcinX
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 4562
Rejestracja: 28 lis 2005 22:23
Lokalizacja: Homburg / Grudziadz

Post autor: MarcinX »

Hi!
Znowu ja! :lol:
http://www.weltderwunder.de/archiv/2005 ... index.html
Kliknij na tego Gürteltier ! Na dole pod tymi swinkami :wink:
Czesc Marcin!
KASIA essen
Posty: 84
Rejestracja: 29 maja 2006 12:00

Post autor: KASIA essen »

a ze tak zapytam fachowca,co mi polecasz kupic z ich strony?mam standardowa pokrywe na 54 litrowym akwa,15 wat,swietlowka tropic lake,chce dołozyc wiecej swiatła,tak zeby dało sie to zmiescic w tej pokrywie,jestem w kwestii elektryki zielona,co mam kupic by zmontowac zestaw,chodzi mi o nazwy niemieckie z tej strony,byłabym przeogromnie wdzieczna :oops: :oops:
KASIA essen
Posty: 84
Rejestracja: 29 maja 2006 12:00

Post autor: KASIA essen »

sum pisze:Hi!
Znowu ja! :lol:
http://www.weltderwunder.de/archiv/2005 ... index.html
Kliknij na tego Gürteltier ! Na dole pod tymi swinkami :wink:
Czesc Marcin!
pancernika nie moge otworzyc :cry: nawalił mi media player :evil:
Awatar użytkownika
MarcinX
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 4562
Rejestracja: 28 lis 2005 22:23
Lokalizacja: Homburg / Grudziadz

Post autor: MarcinX »

Wystarczy raz kilknac na obrazek. Nie doppel-klick.
Czesc!
KASIA essen
Posty: 84
Rejestracja: 29 maja 2006 12:00

Post autor: KASIA essen »

klikam i nic,blad jakis wyskakuje,error,jakbyl bys tak miły i mi odpowiedział na moje ostatnie pytanie w zwiazku z zakupami w tym sklepie,jak juz mowilamco potrzebuje by dolozyc druga swietlowke :oops: :oops:
Awatar użytkownika
MarcinX
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 4562
Rejestracja: 28 lis 2005 22:23
Lokalizacja: Homburg / Grudziadz

Post autor: MarcinX »

Hey!
Jezeli jak sama juz pisalas nie znasz sie na Elektronice to proponowal bym juz gotowa opcje. Oni maja tam Ersatzleuchtbalken firmy Juwel. Do Twojego Akwa z dwoma Swietlowkami (2x15W). Naturalnie jezeli bedziesz miala pod pokrywa dosyc miejsca!?
Czesc Marcin!
Co do linka... mi chodzi :?
KASIA essen
Posty: 84
Rejestracja: 29 maja 2006 12:00

Post autor: KASIA essen »

własnie oto chodzi ze mam malo miejsca,ja tego składac nie bede ,zatrudnie jakiegos faceta :wink: chodzi mi o dołozenie jeszcze jednej swietlowki 15 ,chyba ze ty myslisz ze oni maja komplet 2*15?mozesz mi pokazac linka gdzie bo mi to czasem trzeba pokazac jak :oops: :oops: sorki za upierdliwosc
Awatar użytkownika
MarcinX
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 4562
Rejestracja: 28 lis 2005 22:23
Lokalizacja: Homburg / Grudziadz

Post autor: MarcinX »

Tak chodzi mi o gotowe.
Kliknij na Aquaristik, potem na Beleuchtung, potem na Leuchtbalken T8, potem na np: Aqualux :wink:
Czesc Marcin!
KASIA essen
Posty: 84
Rejestracja: 29 maja 2006 12:00

Post autor: KASIA essen »

ok dzieki a z czesci by dołozyc tylko jedna do tej ktora juz mam?zagladnelam ,nie widac jak to wyglada,ale moge sobie wyobrazic,akwa ma 60 cm, a tu jest napisane 54 cm nie bedzie za krotkie?
Awatar użytkownika
MarcinX
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 4562
Rejestracja: 28 lis 2005 22:23
Lokalizacja: Homburg / Grudziadz

Post autor: MarcinX »

Wszystko jest w Zubehör und Ersatzteile.
Cenowo tez tanio. (jezeli chodzi o ceny w Niemczech) Moze ktos by Tobie z rodziny w Polsce to zakupil co potrzebujesz? Ceny w Polsce o 4 razy tansze. Lub poszukaj w ebay.
Czesc Marcin!
Awatar użytkownika
MarcinX
Przyjaciel Akwaforum
Posty: 4562
Rejestracja: 28 lis 2005 22:23
Lokalizacja: Homburg / Grudziadz

Post autor: MarcinX »

Co do wygladu spojz pod firme Juwel nie Aqualux. Tam to widac!
ODPOWIEDZ