Instalacja Tetra ex700

Filtry, oświetlenie, grzałki i inne sprzęty akwarystyczne

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
michal92
Posty: 96
Rejestracja: 22 paź 2006 11:22
Lokalizacja: Mysłowice

Instalacja Tetra ex700

Post autor: michal92 »

Mam pytanie do użytkowników tego filtra. Czy gdy montowaliście te rurki o filtra co są w akwa to czy ktoś ciął pokrywę (chodzi mi o pokrywę Wromak), jeżeli nie to jak rowiązaliście problem instalacji tych plastikowych rurek w akwa. Ja mam problem bo chciałem je wepchnąć z tyłu tam gdzie są wyloty na kable, ale sie zabardzo nie da. Rodzice nie są zadowoleni z tego że ledwo kupiłem akwa i pokrywe i już chcę ją ciąć, :roll: dlatego ciekawi mnie jak rozwiązaliście ten problem.
Pozdrawiam
Michał
Akwa 240l:
- 20 neonów innesa
- 5 bystrzyków ozdobnych
- 7 kirysków pstrych
- 5 zbrojników niebieskich
- 6 platek (na wydaniu)
- 2 piskorki
- dużo roślin... :)
45l Afryka:
w styczniu :)
andypl33
Akwarysta
Posty: 1119
Rejestracja: 29 wrz 2006 20:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: andypl33 »

tylko ciąć nic nie wymyślisz ta firma chyba jeszcze nie słyszała o filtrach zewnętrznych i oświetleniu potrzebnym do kwa
gizmo-81
Posty: 68
Rejestracja: 17 lip 2005 19:33

Post autor: gizmo-81 »

Witam.
Chwileczke, ja posiadam akwa 200L i pokrywe do niego firmy Wromak i z tylu w tych miejscach na kablem mam zamontowane wloty i wyloty z Terty ex 700 i fluwala 205 jeszcze tam ida kable od grzalek i wezyki do CO2 wiec tam jest sporo miejsca i nic nie rozcinalem .moze przy mniejszych pokrywach te wyzlobienia sa mniejsze.pozdrawiam
Awatar użytkownika
kropi
Akwarysta
Posty: 662
Rejestracja: 19 maja 2005 9:33
Lokalizacja: Mniasto Uć

Post autor: kropi »

Jak się nie mieszczą to trzeba dociąć. Ja rżnąłem aluminimu :cry: , nawet se piłkę specjalnie kupiłem w Castoramie za 3,80 :twisted:
100 l: reaktywacja
Obrazek
ODPOWIEDZ