[72] moje akwa towarzyskie

Tutaj możecie prezentować swoje piękne akwarium

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

zdrypa
Posty: 9
Rejestracja: 27 lut 2007 13:03
Lokalizacja: Chorzów

[72] moje akwa towarzyskie

Post autor: zdrypa »

Witam forumowiczów, chcę abyście zobaczyli moje skromne akwa, opinie mile widziane :-)
akwarium 72 L
obsada:
10 x neon czerwony
5 x kirysek sterby
4 x gupik
1 x bojownik
1 x zbrojnik niebieski
A to link do galerii z moim akwa :-)

http://foto.onet.pl/67hak,5seehccevesh,u.html

Pozdrawiam:-)
Podglądanie ryb w przeciwieństwie do innych form podglądania, bardzo uspokaja :-)
Awatar użytkownika
michal_1m
Ekspert akwarysta
Posty: 2151
Rejestracja: 07 maja 2007 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: michal_1m »

Akwarium bardzo fajne. Świetne tło. Ja jednak dał bym ciemne podłoże, ale to rzecz gustu. Jeśli zbrojnik podrośnie to będzie chyba trochę za duży, ale reszta obsady jest ok. A bojownik nie atakuje Ci innych ryb??
zdrypa
Posty: 9
Rejestracja: 27 lut 2007 13:03
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: zdrypa »

michał dzięki za opinie, a co do bojownika to "niespotykanie spokojna rybka..." :-) ale tak poważniej to czasem przegania gupiki jak nie ma humoru, ale one wyglądają jakby je to bawiło i specjalnie podpływają mu przed nos :-)
Zbrojnik to pupilek mojej żonki, nawet mu nadała imię "pysiek" :-) tak że jest mu pisane dożyć swych dni w tym akwa :-), ale myśle że dobrze sie czuje i rośnie zdrowo, miał 2 cm jak go kupiliśmy teraz ma już 5,5 cm :-) za 2 miesiące
Podglądanie ryb w przeciwieństwie do innych form podglądania, bardzo uspokaja :-)
Awatar użytkownika
Manthei
Pomocnik
Posty: 337
Rejestracja: 29 paź 2006 0:31
Lokalizacja: Borken

Post autor: Manthei »

Witam.
Ladne akwa, co to jest za roślina, ta na srodku, przypominająca salate
Pozdrawiam!!!
Pozdrawiam!!!
Szczepan
-------------------
Obrazek
zdrypa
Posty: 9
Rejestracja: 27 lut 2007 13:03
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: zdrypa »

Manthei, dokładnie to jest liść sałaty, przysmak mojego zbrojnika :-) dzięki za opinie
Podglądanie ryb w przeciwieństwie do innych form podglądania, bardzo uspokaja :-)
Awatar użytkownika
michal_1m
Ekspert akwarysta
Posty: 2151
Rejestracja: 07 maja 2007 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: michal_1m »

No to masz szczęście. Mi sięjeszcze nigdy nie trafił spokojny bojownik. A musze powiedzieć że jest wyjątkowo ładny. :shock:
zdrypa
Posty: 9
Rejestracja: 27 lut 2007 13:03
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: zdrypa »

Z grzeczności nie zaprzeczę co do urody bojka:-), zamieszkał on z powodu naszego 5-cio letniego synka który jak usłyszał nazwę bojownik to zaraz chciał bojownika w akwarium, no i za swoje "zaoszczędzone" pieniądze sam go wybrał :-), zawsze to lepsze warunki jak zycie w plastykowym kubku.
Podglądanie ryb w przeciwieństwie do innych form podglądania, bardzo uspokaja :-)
ODPOWIEDZ