Dziwne zgony ryb

Forum o leczeniu i profilaktyce ryb w akwarium

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

ODPOWIEDZ
ZIPJAJO
Posty: 3
Rejestracja: 21 cze 2007 10:47

Dziwne zgony ryb

Post autor: ZIPJAJO »

A więc zaczne od początku,mam akwa 60l i pompke która jest nawet za dobra do tego akwarium. Na początku kupiłem sobie glonojada, Mieczyka i Skalara,wszystko było ok,potem dostałem 8 gupików, rybki pływały wszystko w jak najlepszym pożądku,potem dokupiłem sobie Danio i molinezje, a 4 gupiki oddałem.i wtedy zaczeły sie problemy bo molinezja w nocy się przekręciła, pływała w akwarium 3 dni i tak z niczego umarła.Potem znalazłem też nieżywego glonojada.Po tygodniu zauwazyłem mieczyka leżącego na dnie,jednak żył,bardzo szybko oddychał,żył tak tydzień i też umarł, potem dostałem parke ramirezek i 2 kardynałki,nie chciałem żeby umarły więc kupiłem MFC i troszke go dolałem,po dniu zauważyłem że ramirezy też szybko oddychają,działo sie tak 3 dni i dziś wyłowiłem martwą smicę ramirezki,samiec jak narazie pływa ale chyba dlugo nie pożyje, nie wiem co robić, a reszta ryb żyje bez problemów,skalar który był w akwarium od początku,gupiki , danio i kardynałki, proszę o pomoc bo nigdzie nie znalazłem takich przypadków
ODPOWIEDZ