Prosze o pomoc : - ) Zmiany w akwa !

Tutaj zadajemy pytania dotyczące obsad naszych zbiorników

Moderatorzy: krzych_100, BARA, grzesi3k, wojtass9, michelle1992, chemik4

Awatar użytkownika
PawelW84
Początkujący pomocnik
Posty: 197
Rejestracja: 22 paź 2007 20:10
Lokalizacja: Lublin

Prosze o pomoc : - ) Zmiany w akwa !

Post autor: PawelW84 »

Posiadam zbiornik 100x50x50 z pokrywa oswietleniem filtr zewnetrzny TETRA TEC EX 700. Jesli chodzi o ryby w tym zbiorniku - niewiele ... ale juz sie niebede rozpisywal! Moim diamentem w akwa jest Batrachocottus Baicalensis (zdjecie) ryba ktora wybitnie gustuje w gubikach i molinezjach. Chcialbym calkowicie zmienic wyglad mojego akwa. Teraz pytania. Chce z dotychczasowej obsady zostawic wlasnie mojego cudaka - reszta zmieni miejsce zamieszkania - wyladuje w ogolnym akwa w sklepie meblowym :P. Mam w piwnicy moje stare akwa 100l i tam na czas przeprowadzki chce przeniesc mojego cudaka. Teraz pyt. jak mozna ciekawie zaplanowac akwa pod ta jedna konkretna rybe - sam myslalem nad jakims ciekawym korzeniem... kilkoma i jakiejs nielicznej obsadziez wysokich roslin zeby bylo troche mniej swiatla przy dnie akwa. Jakies sugestie ? I jeszcze jedno - chcialbym wpuscic do akwa jeszcze 1 moze 2 szt jakis drapieznikow - co to ma byc? nie mam pojecia - i ewentualnie gdzie dostac takie ryby?


Obrazek przepraszam za jakosc zdjecia - nie mam czasu siedziec i polowac na czyste ujecia... a i jakosc aparatu na kom pozostawia wiele........
ODPOWIEDZ